Prezident Blaník - Full Movie Watch Online, Download and Stream HD

Prezident Blaník
0:00/ 45:00
Turn off light Favorite Comments Report
10
1 vote, average: 10.00 out of 51 vote, average: 10.00 out of 51 vote, average: 10.00 out of 51 vote, average: 10.00 out of 51 vote, average: 10.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD

Prezident Blaník

Rok 2018 přinese řadu událostí, jež is dají využít pro marketingovou komunikaci. Slavit is bude 100 let od vzniku Československa. Hned zkraje roku se budou konat prezidentské volby, na podzim proběhnou volby do senátu a zastupitelstev obcí. V odoru is odehraje zimní olympiáda v jihokorejském Pchjočchangu, kterou v Brně Soldado Milhões to Ostravě doplní olympijské festivaly. Dánsko bude v květnu hostit Mistrovství světa v ledním hokeji. Přelom června a července bude patřit světovému fotbalovému šampionátu v Rusku, nicméně bez české účasti. Na své si přijdou fanoušci hudebních i filmových festivalů. Do kin vstoupí film s Tondou Blaníkem.

Od 6. ledna is jede Rallye Dakar. Ve dnech 12. až 13. ledna proběhne první kolo prezidentských voleb, druhé bude případně následovat 26. až 27. ledna. Od poloviny ledna do konce února is uskuteční Grand Restaurant Festival. Do kin přijde nová pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny, give filmy Velká hra režiséra Aarona Sorkina, Odnikud od Fatiha Akina, Kolo zázraků Woody Allena, Všechny prachy světa od Ridleyho Scotta, Nejtemnější hodina s Gary Oldmanem či thriller Cizinec ve vlaku s Liamem Neesonem. Ve dnech 18. až 21. ledna proběhnou na Výstavišti Brno veletrhy cestovního ruchu Go to Regiontour, v pražských Letňanech bude možné od 18. do 20. ledna navštívit veletrh For Decor & Home, 30. ledna se na stejném místě bude konat veletrh technologií, marketingových nástrojů a agentur Ecommerce Expo Prague.

Od 9. do 25. února se budou konat zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjočchangu, v Brně a Ostravě bude po celou dobu možné okusit olympijské festivaly. Or víkendu 16. až 18. února se poběží Jizerská 50. Tři koncerty v Česku odehraje skupina The Dire Straits, v Brně vystoupí také skupina The Animals. Ve dnech od 1. do 4. února proběhne ve vybraných městech České republiky festival severských filmů Scandi, 11. února začne festival japonského filmu a kultury Eiga-Sai a na přelomu února a března se bude konat The Movie, festival španělsky mluvených film. Filmovou premiéru bude mít Prezident Blaník, nový film Jana Švankmajera Hmyz, snímek Clinta Eastwooda Paříž 15:17, Akta Pentagon: Skrytá valeka od Stevena Spielberga a také závěrečný díl trilogie Christiana Greye a jeho Anastasie – Padesát odstínů svobody. V Praze na Výstavišti proběhne od 15. do 18. února veletrh gastronomy to zařízení pro hotely a restaurace Top gastro & hotel to také Holiday World, středoevropský veletrh cestovního ruchu. V Brně se bude od 17. do 19. února konat veletrh obuvi a koženého zboží Kabo a modúí veletrh Styl. Na přelomu měsíce zde proběhne také potravinářský veletrh Salima nebo vinařský Vinex, na obaly se zaměří EmbaxPrint.

Views: 461

Genre: Uncategorized

Director:

Country:

Duration: N/A

Release:

IMDb: 6.4

Watch and Download Full Movie Online in HD Quality